Rexel Momentum X415 - Déchiqueteuse de papier

Prix le moins cher
1 à 3 jours ouvrés
289,50 €
Livraison à 4,95 €

Rexel Momentum X415

Prix total le moins cher
Entre 6 et 8 jours
290,00 €
Livraison gratuite

Rexel Momentum X415 - Destructeur de documents - coupe croisée - 4 x 40 mm - P-4 Noir G

Se renseigner auprès du vendeur
304,82 €
Livraison à 19,90 €

Momentum X415 - Destructeur de documents - coupe croisée - 4 x 40 mm - P-4

Se renseigner auprès du vendeur
306,39 €
Livraison à 24,90 €

Déchiqueteuse de papier - Rexel - Momentum X415 - P4 - 15 feuilles - 23 L

4 à 7 jours
309,07 €
Livraison à 17,90 €

Rexel Momentum X415 Destructeur Coupe Croisée, Jusqu'à 17-15 feuilles (70-80 g/m²), Corbeille 23L, Noir, 2104576EU

Livraison sous 2 à 3 jours ouvrés
310,28 €
Livraison à 22,46 €

Rexel Momentum X415 Destructeur Coupe Croisée, Jusqu'à 17-15 feuilles (70-80 g/m²), Corbeille 23L, Noir, 2104576EU

Livraison sous 2 à 3 jours ouvrés
317,26 €
Livraison à 24,87 €

Rexel Destructeur de documents Momentum X415 coupe croisée DIN P-4 - 15 feuilles - corbeille 23L

Livré en 24-48H
322,81 €
Livraison gratuite

Rexel Momentum X415 Destructeur Coupe Croisée, Jusqu'à 17-15 feuilles (70-80 g/m²), Corbeille 23L, Noir, 2104576EU

2 à 3 jours ouvrés
326,97 €
Livraison gratuite
• 1
• 2
• 3
Signaler un contenu illégal
Rexel Momentum X415 - Déchiqueteuse de papier

Offre la moins chère

Rexel Momentum X415 Papierversnipperaar kopen? Met een veiligheidsniveau van DIN P4 verwerkt de Rexel Momentum X415 Papierversnipperaar documenten tot kleine snippers, waardoor je vertrouwelijke informatie op een betrouwbare manier vernietigt. Deze versnipperaar is ontworpen om in één keer tot 15 vellen papier te verwerken, wat zorgt voor een vlotte verwerking van jouw papierwerk. Waarom kiezen voor Rexel Momentum X415 Papierversnipperaar? De Rexel Momentum X415 Papierversnipperaar is een functionele keuze voor kantoren die dagelijks met vertrouwelijke documenten werken. Omdat de Rexel Momentum X415 Papierversnipperaar tot 15 vellen tegelijk kan vernietigen, hoef je minder tijd te besteden aan invoeren. Dit verhoogt de efficiëntie aanzienlijk wanneer je grotere stapels papier moet....
289,50 €
1 à 3 jours ouvrés
printabout.fr